Novinky

24.08.2018 Přihlášku naleznete v KLIENSKÉM CENTRU

V rámci změn GDPR přihlášky již nemůžeme zasílet emailem, ale naleznete je v KLIENSKÉM CENTRU, kde jste se zaregistrovali.

Seznam zahajovacích schůzek

07.09.2020

DATUM ČAS KROUŽEK MÍSTO
pondělí 16.00 Hasiči I.- mladší areál Na Hatích u koupaliště
07.09.2020 16.00 Hasiči II.- starší areál Na Hatích u koupaliště
  16.00 Mlsná vařečka univerzální klubovna DDM
  16.00 Hrátky s počítačem I,II. počítačová učebna DDM
  16.00 Žonglování víceúčelový sál DDM
  17.00 Badminton vchod do tělocvičny ZŠ
       
úterý 9.00-10.00 Klubíčko I. klubovna Klubíčka
8.09.2020 10.00-11.00 Klubíčko II.,III. klubovna Klubíčka
  15.30 Cvičení rodičů s dětmi stará tělocvična základní školy
  16.00 Koťata-  I. víceúčelový sál DDM
  16.00 Kroužek boxu tělocvična juda v DDM
  16.00- 17.00 Judo tělocvična juda v DDM
  16.30 Koťata- II. víceúčelový sál DDM
  17.00 Novinářský kroužek univerzální učebna
  17.00 Klub zábavné logiky deskových her GT klub
  17.00 Chlumecká fotbalová školička chlumecký fotbalový stadion
       
středa 15.00 Přírodovědně-chovatelský kroužek II. přírodovědná učebna DDM
9.09.2020 15.00 Florbal vchod do tělocvičny ZŠ
  15.30 Latinky Z víceúčelový sál DDM
  16.00-17.00 Judo- přípravka tělocvična juda v DDM
  17.00 Latinky víceúčelový sál DDM
  17.00 Španělština s rodilým mluvčím univerzální učebna
       
čtvrtek 14.30 Angličtina I.- začátečníci učebna Klubíčka
10.09.2020 15.30 Basketbal a další míčové hry GT klub DDM
  16.00 Kreativní tvorba univerzální učebna DDM
  16.00 Přírodovědně-chovatelský kroužek I. přírodovědná učebna DDM
  16.00 Jump & Dance víceúčelový sál DDM
  17.00-18.00 Judistická školka tělocvična juda v DDM
       
pátek 15.00 Letečtí modeláři klubovna modelářů
11.09.2020 15.30 Tenis před vchodem tělocvičny ZŠ
  16.00 Skupinové bubnování na djembe a boomwhackers univerzální učebna DDM
  17.00 ShakeDance Children víceúčelový sál DDM
  18.00 ShakeDance Juniors víceúčelový sál DDM
       
sobota      
12.09.2020 9.00 Počítačový kroužek LEGO počítačová učebna
       
 neděle      
13.09.2020 9.00-11.00 Rybářský kroužek Smetanova chaloupka u Cidliny
       
středa      
23.9.2020 16.00 Střelecký kroužek Střelnice DDM
       

Naši partneři